JAK NEPODLEHNOUT NÁKUPNÍ HOREČCE!?

17.05.2021

A je to tady!!! Dočkaly jsme se. Ani tomu nemůžeme věřit. Otevřeli nám naše milované obchody. Už se těšíš, jak pořádně provětráš vzduch v zatuchlé peněžence!?
Naprosto ti rozumím! Taky se těším, až si pořídím pár nových kousků na jaro a léto, ale také vím, jak se vyhnout impulzivnímu a zbytečnému utrácení za věci, které vlastně vůbec nepotřebuji a které ve finále skončí na Vintedu.
Pokud chceš vědět, jak chytře nakupovat. Ráda se s tebou o své tajné tipy podělím.
Pohodlně se posaď. Začínáme!


1. Nejdříve si prohlédni, co vlastně obsahuje tvoje skříň! Vyzkoušej si každý kousek, prohlédni v jakém je stavu. Líbí se ti ještě vůbec? Ne? Tak pryč s ním. Doporučuji mrknout se na video Jak si efektivně vytřídit šatník :)

2. Sepiš si nebo vyfoť použitelné kousky, doporučuji spíše fotky, pro lepší představivost. A zkus jednotlivé kombinace. Pokud zjistíš, že ke své pouzdrové sukni nemáš vhodnou halenku, hned si ji napiš na nákupní seznam a takto pokračuj. Při své práci většinou zjišťuji, že klientkám chybí úplně obyčejné a základní kousky, které se dají kombinovat téměř s čímkoli. Těmi doporučuji při psaní nákupního seznamu začít! Inspirovat se můžeš například v tomto článku: Efektivní kapsulový šatník 

3. Vyhni se slevám!!! Vím, že už je to ohraná písnička, ale nejimpulzivnější jsou právě šílené nákupy ve slevách! Na nákup jdi s daným seznamem a teprve až ve chvíli, kdy budeš mít opravdu vše co potřebuješ, se poohlédni, co obchod nabízí dál. A drž se pravidla "30 sekund".
Důkladně si daný kousek prohlédni, koupila by sis jej za plnou cenu?! Přesně víš, k čemu všemu se ti bude hodit a kam jej budeš nosit? Pokud sis odpověděla záporně, nechej ho v obchodě, nepotřebuješ ho :-).

Přeji ti úspěšný nákup a nezapomeň, že náš tým stylistek je tu pro tebe, pokud si nebudeš vědět rady.

autor článku: Lucie Galková módní stylistka Brno