Jak nosit batoh a nepůsobit jako školačka?

21.08.2021

Máš pocit, že kabelky nejsou nic pro tebe? Jsi pořád někde v poklusu a potřebuješ mít "volné ruce"? Naprosto Ti rozumím! 

Základem Tvé výbavy bude klasický kožený batůžek hnědé, béžové či černé barvy a bez zbytečného zdobení, potisků, perliček a nevím, čeho všeho ještě. Jen takový si totiž skutečně můžeš vzít, jak do práce, tak třeba na procházku s dětmi a budeš stylová

Látkové batohy z Decathlonu jsou sice úžasně praktické, ale ty si nechej opravdu jen na vodu, nebo výlety do hor. A jak tedy takový batoh nosit?


Pokud máte ráda sportovní styl, tak třeba k mikinovým šatům bude vypadat super stylově a navíc se budete cítit velmi pohodlně! A pokud budete chtít outfit okořenit, tak si místo tenisek obujte lodičky. Chystáte se na pracovní schůzku a potřebujete vypadat sofistikovaně? 

Nedržte se při zdi, vezměte si jej ke kalhotovému kostýmu, či pouzdrovým šatům. Tady však doporučuji obezřetnost, co se barevných kombinací týče. Pokud máte například béžové šaty, batůžek také volte v tlumených barvách, k červeným šatům pak doporučuji šedou, béžovou, nebo hnědou. Vyvaruj se černé, jelikož ta působí zbytečně tvrdě.

Autor: Lucie Galková, osobní stylistka Brno