Jak nosit Cargo kalhoty alias kapsáče?

26.05.2021

V předchozích článcích jsme se naučily, jak nejlépe nakupovat online, jak má vypadat šatník a jaké kousky nutně potřebujete!
Teď se podíváme na zoubek současným trendům. Dnes to budou (někým milované a někým nenáviděné kapsáče) alias Cargo kalhoty.

Nejdříve si řekneme, jakým typům postav tyto kalhoty budou slušet a jakým ne!
Pokud jste žena s nevýraznými křivkami, máte plochý zadeček, štíhlé nohy, jste vysoká či drobná, nebo máte větší hrudník či výrazná ramena - budou tyto kalhoty pro Vás to pravé

Pokud jste žena oblejších tvarů, máte plný zadeček, výrazné boky, tak na ně rovnou zapomeňte, pokud tedy netoužíte po tom, vypadat jako Kim Kardashian. A Teď si řekneme, jak tyto kalhoty nosit a s čím?
Velmi neotřelá je kombinace s lodičkami, košilí a sakem! Pokud nemáte v práci dress code, můžete si tento outfit vzít i do kanceláře :-).
Ženy s bujnějším dekoltem či širokými rameny by si k nim měly vzít hladký top či jednoduchou košili s véčkovým výstřihem. K těmto kalhotám nemusíte nosit pouze tenisky, jak už jsme si řekly, ale pokud nefandíte podpatkům, baleríny či páskové sandálky se budou také skvěle hodit.
Nejlépe tyto kalhoty vypadají s topy ve zkrácené délce (crop topy). Jste žena, tak to dejte světu na odiv!
Krásný den, milé čtenářky a těším se na Vás příště.

Autor článku: Lucie Galková, módní stylistka pro ženy z Brna