Telefon 776-616-163

Jsi krásná a já v Tebe věřím, charitativní akce pro ženy v nouzi

30.09.2017

Všimli jste si někdy toho, že mužů bez domova je mnohem víc než žen? A napadlo Vás, že možná je to jen tím, že na těch ženách to prostě jen není tak moc vidět? Pravdou je, že je jich kolem nás opravdu hodně. A většina z nich se za svou situaci opravdu stydí. Je až děsivé, jak podobné příběhy mají - byly týrané, buď psychicky, nebo fyzicky, spadly na dno, uvěřily, že jsou k ničemu, ztratily samy sebe, nikam nepatří, nic neumí, nenávidí se, žijí ze dne na den, nevěří v lepší budoucnost, připadají si méněcenné, jako odpad společnosti. Pojďme těmto ženám dokázat, že jsme nad nimi nezanevřely, že stojí za to žít, dodejme jim tolik potřebné sebevědomí, ukažme jim, že i ony jsou krásné. Protože já jsem přesvědčená, že každá žena je opravdu krásná. A sebevědomá žena dokáže změnit svět, alespoň ten svůj.

Náš tým andělů měl tu čest udělat radost ženám z Denního centra pro ženy bez domova na Žitné ulici v Praze. Byl to naprosto skvělý den, plný krásy, smíchu, radosti a lidské sounáležitosti. Holky přišly, vybraly si oblečení, které si mohly pak odnést, tým make-up artistek je nalíčil, učesal a skvělá profesionální fotografka jejich krásu zdokumentovala. Ráda bych tedy poděkovala všem lidem se zlatým srdcem, kteří naši akci podpořili bez nároku na honorář :) 

Krásný make-up vytvořily: Kristýna Dušková Zábojníková, Iana Willkofer, Petra Petie Studena a já. Holky vyfotila skvělá: Martina Snáková Herstušová. 

Snídani pro všechny zajistilo: Antonínovo Pekařství 

Kávu pro všechny zajistil: Matúš Tutko 

Kosmetiku věnoval: Dermacol  

Oblečení darovali: Hana Slezárová, Dagmar Mundlová, Gabriela Mičánková a další

Akce se konala 4.9.2017 ve spolupráci s nízkoprahovým denním centrem pro ženy v nouzi v Žitné ulici v Praze 1, kterou vede Farní charita Praha 1 ve spolupráci s Arcidiecézní charitou Praha. O které se více dozvíte na odkazu: https://praha.charita.cz/aktualne-z-adch/proti-strachu-a-ponizeni-charita-otevrela-nove-centrum-pomoci-pro-zeny-v-nouzi/