SOUTĚŽ O PROMĚNU - PRAHA

13.01.2019

POZOR SOUTĚŽ O PROMĚNU V PRAZE
Milé ženy, dostala jsem od Vás spoustu zpráv, jestli budeme dělat proměny i v Praze. Je to tady a proměny proběhnou už v úterý, tak nepropásněte svoji šanci :) Máme pro vás spolu s módní značkou E.daniely krásnou soutěž o celkovou proměnu. A na co se můžete těšit? 

Nalíčí Vás a učeše jako celebritu profesionální stylistka a vizážistka Michaela Tutko, která líčila nespočet celebrit a připravovala na show i modelky na londýnském fashion weeku, popovídáte si o osobním stylu, jak se oblékat, co Vám bude slušet a čemu se vyhnout. Vyzkoušíte si krásné modely z kolekce E.daniely, které oblékají mnoho významných dam jako třeba Chantall Poullain, jejich kolekci jste také mohli vidět na několika ročnících Miss a na Miss World vynesla jejich šaty Alena Šeredová. Na památku proměnu nafotí skvělá fotografka Martina Herštus. 


Prosím dejte lajk naším stránkám a napište pod příspěvek komentář, proč si proměnu zasloužíte právě VY, nebo osoba, které ho chcete věnovat. My pak v pondělí vybereme 2 z Vás, kterým proměnu věnujeme. Jedinou podmínkou se souhlas se zveřejněním proměn. Těšíme se na Vás.
Proměny proběhnou už toto úterý 18.6.2019 v butiku E.daniely na Praze 1 v odpoledních hodinách
Naše stránky:
https://www.facebook.com/michaelaosobnistylistka/
https://www.facebook.com/E.daniely/

https://www.facebook.com/FotoMartinaHerstus/