Víme, co se bude v létě nosit! Inspirujte se

24.04.2019

Veselé barvy, neonové barvy, lesklé materiály, průhledné materiály, flitry, rozmanité tvary, květiny a prostě všechno co září, hlavně ne nuda, tak se dá popsat kolekce oblečení pro jaro/léto 2019 u luxusních značek jako Gucci, Dolce & Gabbana, Chanel, Valentino, Prada, Dior a dalších. Nemusíte zrovna nakupovat u Diora, klidně můžete své nové kousky do skříně hledat třeba v Zaře, Mohitu nebo Guessu, ale proč se neinspirovat u těch nejlepších.

My jsme za Vás obešli všechny luxusní značky v metropoli, která je údajně nejlepším místem nákupů na světě a to ve slavném Dubai Mall. A tady je malá ochutnávka toho, co tuto sezónu zaručeně frčí. Pokud je tedy Váš šatník černo-bílý, nebojte se tento rok koupit alespoň jeden kousek, který ho skvěle oživí, ať už jste romantická a sáhnete po květinových vzorech, nebo rebelka co se nebojí nosit neonové barvy, tuto sezónu je vše dovoleno. A pokud přece jen máte ráda jednoduchost, oživte svůj outfit o barevné boty, výraznou kabelku, nebo bláznivé brýle.

Pokud si stále nevíte rady, jak tuto divočinu zkombinovat, nebojte se oslovit osobního stylistu, móda je jen hra a má jednoduchá pravidla :)

autor článku: osobní stylistka Michaela Tutko