Večerní make-up

Večerní make-upBuďte ve Váš slavnostní den jedinečná a krásná. Vytvořím Vám skvělý make-up, který Vám vydrží až do rána a na fotkách budete mezi ostatními za bohyni. Nalíčím Vás v pohodlí Vašeho domova, make-up a vlasy sladím s šaty a doplňky.

Make-up má podtrhnout přirozenou krásu ženy, proto vždy dbám, aby make-up ženě perfektně seděl a ona se v něm cítila prostě božsky.

Oblíbené značky: Nars, MAC, Paris Berlin, MUD, Make-up forever a další

Pokud si nejste jistá, jestli jste na akci zvolila správné obleční, nebo si nevíte rady s celkovým stylingem, využijte mých služeb osobní stylistky. Ráda Vám poradím, co na sebe a pomůžu Vám vysněné kousky sehnat.

 

Naučím Vás, jak se nalíčit - individuální kurz líčení

individuální kurz líčeníA jak takový kurz líčení probíhá? Přinesete si svoji kosmetickou taštičku, povíme si jaká jsou očekávání a začneme krok po kroku. Začneme podkladem, pokračujeme make-upem, korekcí obličeje, následují oči a rty. Já Vám vždycky u každého kroku ukážu, jak to má vypadat na jedné půlce obličeje a Vy si to pak sama vyzkoušíte na té druhé - je totiž důležité to nejen ukázat, ale i vyzkoušet si to. Je dobré vzít svoji taštičku, protože si alespoň můžeme ukázat, jak pracovat s tím co máte a co je ještě dokoupit, já sebou vezmu svůj kufřík, kde je všechno a vy si můžete vyzkoušet jak to funguje. Na konci s Vámi sepíšu seznam, co je potřeba dokoupit a dám Vám doporučení na klasickou kosmetiku - Loreál, Maybelline, Max Factor... nebo na nějakou "lepší" - Lancome, Mac, Estee Lauder... záleží na tom, kolik chcete investovat.

Doba trvání je cca 2 hodiny. Cena je stejná, jako za Osobní konzultaci

Pro více informací mě prosím kontaktujte na telefonu 776616163, e-mailu michaela@personalstyling.cz nebo pomocí kontaktního formuláře. 

Kontaktujte nás