Svatební líčení

Staňte se ve svůj svatební den bohyní. Kdy jindy by měla být žena naprosto dokonalá, než v den kdy řekne „ano“ svému vyvolenému muži.

Svatební make-up je velmi specifické odvětví – nevěsta by měla zářit, jednoznačně by měla být tou nejkrásnější, je to přece její den. Svatební vizáž by měla být krásná a v harmonii s nevěstou, zároveň však musí být dostatečně výrazná, aby nevěsta nezanikla na fotkách – ty nám zůstanou do konce života. Svatební vizáž musí být také dlouhotrvající a měla by odolat veškerým emocím a dalším vlivům. Základním kamenem je pro mě voděodolný a naprosto dokonalý make-up, pak už jen záleží na Vás jestli, zvýrazníme oči linkami, kouřovkami, nebo extravagantnějším líčením.

Oblíbené značky: Nars, MAC, Paris Berlin, MUD, Make-up forever a další

Ke svatebnímu líčení Vám také mohou nabídnout krásný svatební účes, ať už si vyberete něžné vlny, elegantní drdol, nebo romantický cop, můžete se spolehnout, že bude držet až do rána :)

Pro více informací neváhejte zavolat na 776616163, nebo napište na michaela@personalstyling.cz, popřípadě využijte kontaktní formulář.

Fotogalerie: Svatební líčení

Kontaktujte nás