Můj příběh

Michaela Burešová osogní stylistka a make-up artistkaV pubertálním věku jsem se plná nadějí viděla v manažerském křesle a studium ekonomie bylo jasnou volbou. Už během vysoké školy jsem si vyzkoušela práci v administrativě a měla jsem tu krásnou možnost být součástí jednoho moravského vinařství. Excelovské tabulky mě však ubíjely, přesedlala jsem tedy na naftařskou společnost, kde jsem mohla pracovat jako asistentka ředitele a pod má křídla spadaly i PR činnosti a organizace eventů. Setkala jsem se s mnoha zajímavými lidmi a mohlo by se zdát, že to byla práce snů. Já jsem však v hloubi duše toužila po něčem větším, smysluplnějším.

Už od základní školy, jsem vnímala krásu kolem sebe a měla jsem tendence pořád někomu pomáhat. Pochopila jsem totiž, že krása a psychická pohoda spolu úzce souvisí. Snažila jsem se inspirovat mé kolegyně a kamarádky, tak aby se cítily lépe, vysvětlovala jim, že pokud se o sebe budou starat, budou šťastnější, protože často se stává, že se my ženy staráme o všechny kolem, jen ne o sebe.

Jednoho dne bylo načase se rozhodnout – co je vlastně, to co chci dělat.

CHCI POMÁHAT ŽENÁM, CHCI, ABY SVĚT KOLEM MĚ BYL KRÁSNĚJŠÍ A ŽENY ŠŤASTNĚJŠÍ.

Vydala jsem se tedy k nepochopení svého okolí svou vlastní cestou. Zahodila nastartovanou kariéru a vydala se za svým snem.

Jsem osobní stylistka a make-up artistka a moje práce je mojí vášní. Je důležité, abychom v životě našli svou osobní rovnováhu a byly opravdu šťastní, mojí životní cestou je pomáhat ženám a ukázat jim, že každá žena je jedinečná a krásná.

Působím v Praze jako vizážistka a osobní stylistka pro privátní klientelu, kde je pro mě nějvětší odměnou, když můžu ženám pomoci najít samu sebe. Zároveň je mojí vášní foto make-up, runway make-up  a video make-up pro různé komerční projekty, kde se mohu realizovat po mé kreativní stránce.  Působím také jako profesionální stylistka pro reklamu, focení či video.

Sice působím více v Praze, ale mým domovem je Hodonín, ráda si tedy za prací "odskočím" i do Hodonína, Břeclavi, nebo Brna.

Nejkrásnějším pocitem pro mě je, když se mé klientce mění život před očima. To, jak vypadáme, mnohdy vypovídá o tom, jak se cítíme a naopak.

Vaše, Miška

 

Certifikace a diplomy