Michaela Tutko

Jsem profesionální stylistka a make-up artistka, miluji módu, make-up, svého muže a spánek, a to ne nutně v tomto pořadí.

V pubertálním věku jsem se plná nadějí viděla v manažerském křesle a studium ekonomie bylo jasnou volbou. Už během vysoké školy jsem si vyzkoušela práci v administrativě a měla jsem tu krásnou možnost být součástí jednoho moravského vinařství. Excelovské tabulky mě však ubíjely, přesedlala jsem tedy na naftařskou společnost, kde jsem mohla pracovat jako asistentka ředitele a pod má křídla spadaly i PR činnosti a organizace eventů. Setkala jsem se s mnoha zajímavými lidmi a mohlo by se zdát, že to byla práce snů. Já jsem však v hloubi duše toužila po něčem větším, smysluplnějším.
Už od základní školy, jsem vnímala krásu kolem sebe a měla jsem tendence pořád někomu pomáhat. Pochopila jsem totiž, že krása a psychická pohoda spolu úzce souvisí. Snažila jsem se inspirovat mé kolegyně a kamarádky, tak aby se cítily lépe, vysvětlovala jim, že pokud se o sebe budou starat, budou šťastnější, protože často se stává, že se my ženy staráme o všechny kolem, jen ne o sebe.

Jednoho dne bylo načase se rozhodnout - co je vlastně, to co chci dělat.

CHCI POMÁHAT ŽENÁM, CHCI, ABY SVĚT KOLEM MĚ BYL KRÁSNĚJŠÍ A ŽENY ŠŤASTNĚJŠÍ.

Vydala jsem se tedy k nepochopení svého okolí svou vlastní cestou. Zahodila nastartovanou kariéru a vydala se za svým snem.

Jsem osobní stylistka, make-up artistka a hair stylistka, moje práce je mojí vášní. Je důležité, abychom v životě našli svou osobní rovnováhu a byly opravdu šťastní, mojí životní cestou je pomáhat ženám a ukázat jim, že každá žena je jedinečná a krásná.

Působím v Praze jako vizážistka a osobní stylistka pro privátní klientelu, kde je pro mě největší odměnou, když můžu ženám pomoci najít samu sebe. Zároveň je mojí vášní foto make-up, runway make-up a video make-up pro různé komerční projekty, kde se mohu realizovat po mé kreativní stránce. Působím také jako profesionální stylistka pro reklamu, focení či video.

Na chvíli jsem si také pracovně "odskočila" do Londýna, kde nadále občas působím. Londýn je opravdu multi kulturní město plné módy. Absolvovala jsem make-up kurzy na prestižní The London Make-up School, naučila jsem se pracovat s různými typy žen z celého světa - černošky, mulatky, Asiatky, Indky, Arabky a další. Také jsem velmi pyšná, že jsem mohla být v make-up týmu Londýnského Fashion Weeku 2018.

Sice působím více v Praze, ale mým domovem je Hodonín, ráda si tedy za prací "odskočím" i do Hodonína, Břeclavi, nebo Brna.

Nejkrásnějším pocitem pro mě je, když se mé klientce mění život před očima. To, jak vypadáme, mnohdy vypovídá o tom, jak se cítíme a naopak.

Vaše, Miška

CHCI POMÁHAT ŽENÁM, CHCI, ABY SVĚT KOLEM MĚ BYL KRÁSNĚJŠÍ A ŽENY ŠŤASTNĚJŠÍ...

POZNEJTE MŮJ TÝM

můj tým profesionálů Personal Styling je připraven s láskou a úctou se postarat o Váš dokonalý styling a vizáž...


Katka

stylistka, hair stylistka a make-up artistka

Katka je profesionální stylistka, vizážistka, vlasová stylistka, která se oboru krásy věnuje již několik let. Absolvovala kurzy v Asociaci vizážistů a stylistů ČR, Make-up Institutu Prague a Surface Make-up. Pracovala v prestižním studiu ProBeauty, v projektu Probuď Labuť se věnovala svatebnímu líčení a účesům, spolupracuje také s filmovými produkcemi na tvorbě videoklipů a reklam. Svůj obor miluje především, protože obdivuje techniky optických klamu, krásu lidského těla, sílu pigmentu a kreativitu. Její přístup k jakémukoliv klientovi je vždy profesionální a zodpovědný, ale vždy se snaží dát do její práce část sebe. Já osobně s ní moc ráda spolupracuji, protože je to především člověk se zlatým srdcem.