Michaela Tutko

Jsem profesionální stylistka a make-up artistka, miluji módu, make-up, svého muže a spánek, a to ne nutně v tomto pořadí.


V pubertálním věku jsem se plná nadějí viděla v manažerském křesle a studium ekonomie bylo jasnou volbou. Už během vysoké školy jsem si vyzkoušela práci v administrativě a měla jsem tu krásnou možnost být součástí jednoho moravského vinařství. Excelovské tabulky mě však ubíjely, přesedlala jsem tedy na naftařskou společnost a pod má křídla spadaly PR činnosti a organizace eventů. Setkala jsem se s mnoha zajímavými lidmi a mohlo by se zdát, že to byla práce snů. Já jsem však v hloubi duše toužila po něčem větším, smysluplnějším.
Už od základní školy, jsem vnímala krásu kolem sebe a měla jsem tendence pořád někomu pomáhat. Pochopila jsem totiž, že krása a psychická pohoda spolu úzce souvisí. Snažila jsem se inspirovat mé kolegyně a kamarádky, tak aby se cítily lépe, vysvětlovala jim, že pokud se o sebe budou starat, budou šťastnější, protože často se stává, že se my ženy staráme o všechny kolem, jen ne o sebe.

Jednoho dne bylo načase se rozhodnout - co je vlastně, to co chci dělat.

CHCI POMÁHAT ŽENÁM, CHCI, ABY SVĚT KOLEM MĚ BYL KRÁSNĚJŠÍ A ŽENY ŠŤASTNĚJŠÍ.

Vydala jsem se tedy k nepochopení svého okolí svou vlastní cestou. Zahodila nastartovanou kariéru a vydala se za svým snem.

Jsem osobní stylistka, make-up artistka a hair stylistka, moje práce je mojí vášní. Je důležité, abychom v životě našli svou osobní rovnováhu a byly opravdu šťastní, mojí životní cestou je pomáhat ženám a ukázat jim, že každá žena je jedinečná a krásná.

Působím v Praze jako vizážistka a osobní stylistka pro privátní klientelu, kde je pro mě největší odměnou, když můžu ženám pomoci najít samu sebe. Zároveň je mojí vášní foto make-up, runway make-up a video make-up pro různé komerční projekty, kde se mohu realizovat po mé kreativní stránce. Působím také jako profesionální stylistka pro reklamu, focení či video.

Na chvíli jsem si také pracovně "odskočila" do Londýna, kde nadále občas působím. Londýn je opravdu multi kulturní město plné módy. Absolvovala jsem make-up kurzy na prestižní The London Make-up School, naučila jsem se pracovat s různými typy žen z celého světa - černošky, mulatky, Asiatky, Indky, Arabky a další. Také jsem velmi pyšná, že jsem mohla být v make-up týmu Londýnského Fashion Weeku 2018.

Sice působím více v Praze, ale mým domovem je Hodonín, ráda si tedy za prací "odskočím" i do Hodonína, Břeclavi, nebo Brna.

Nejkrásnějším pocitem pro mě je, když se mé klientce mění život před očima. To, jak vypadáme, mnohdy vypovídá o tom, jak se cítíme a naopak.

Vaše, Miška

CHCI POMÁHAT ŽENÁM, CHCI, ABY SVĚT KOLEM MĚ BYL KRÁSNĚJŠÍ A ŽENY ŠŤASTNĚJŠÍ...

Poznejte tým profesionálů Personal Styling, který je připraven s láskou a úctou se postarat o Váš dokonalý styling a vizáž...


Zuzana - osobní stylistka Praha
Zuzana - osobní stylistka Praha

Zuzana

módní stylistka - Praha

Zuzana je profesionální osobní módní stylistka, minimalistka a vysoce citlivá osoba v jednom. Jejím krédem je pomáhat ženám jednou pro vždy vyřešit situaci "Mám plnou skříň a nemám co na sebe". Upřímně totiž věří v chytrý a jednoduchý šatník, neboli mít co na sebe a dobře vypadat neznamená mít hodně oblečení, ale mít to správné oblečení, které podtrhne přednosti a schová nedostatky.

Pomůže Vám najít řešení prostřednictvím tvorby efektivního šatníku. Ukáže Vám, jak vybudovat takový (efektivní) šatník, který je odrazem Vašeho životního stylu. Vybrané kousky budou vzájemně dobře kombinovatelné, univerzální a využitelné pro mnoho příležitostí.

Maximalizuje tímto přístupem množství outfitů, které lze z Vašeho šatníku vytvořit, s minimem času a prostředků.

Janka - módní stylistka, make-up artistka a hair stylistka Praha, Hradec Králové
Janka - módní stylistka, make-up artistka a hair stylistka Praha, Hradec Králové

Janka

módní stylistka, make-up artistka a hair stylistka - Praha, Hradec Králové

Absolvovala kurzy profesionálního stylingu a make upu ve Studiu 22 v Bratislavě, v Make-up institutu v Praze. Věnuje se svatebnímu líčení a účesům, spolupracuje se salóny na profesionálních a charitativních proměnách, s fotografy, módními návrháři, na módních přehlídkách, podílí se na tvorbě reklam. Na své práci miluje nekonečné možnosti, jak udělat klientku krásnější a zároveň podpořit a vyzdvihnout její přednosti a tím se cítit krásná a jedinečná. Velmi ráda komunikuje s lidmi a je pro ni důležitý pocit klienta. Na stylingu miluje kreativitu, fantazii, volnost a práci s různými vlastnostmi materiálů.

Velmi ráda pracuje jako fashion stylistka v mužském stylingu, ten má mnoho pravidel, která je nutné v profesionálním stylingu znát a dodržovat, ale i přesto je možné kombinovat barvy, střihy a materiály tak, aby byl outfit zajímavý, jedinečný a vystihl osobnost muže.


Lucie - módní stylistka Brno
Lucie - módní stylistka Brno

Lucie

módní stylistka - Brno

Lucie je profesionální módní stylistka působící v Brně, jejíž krédem je "Krása se skrývá v detailech". Vystudovala školu stylu Backstage v Praze, styluje oblečení do časopisů, umí vytvořit perfektní styling pro reklamní focení nebo módní přehlídku. Její vášní však je pomáhat lidem nabýt nového sebevědomí díky hře s oblečením.

Specializuje se také na pánský styling a pomůže Vám vytvořit image dokonalého gentlemana. Rozumí potřebám business šatníku a experimentuje se zajímavými kombinacemi.

Jako třešničku na dortu bych také ráda zmínila, její specializaci na svatební styling, kdy Vám pomůže s výběrem perfektních šatů a doplňků, tak abyste ve svůj velký den, zářila jako bohyně.

Petra

make-up artist, hair stylist - Praha

Petra je profesionální make-up artist a hair stylist s mnoha letou praxí působící v Praze. Své vzdělání a vášeň získala v Make-up Institut Prague a nyní se věnuje jak osobní klientele, tak Profesionální vizážistkakomerčním projektům. Pracovala na reklamách pro Coca Colu, Sprite, Microsoft, Sberbank, Oxo Tea, PPL, Kerastase Paris, Vitana, Scanquilt. Spolupracuje na projektech s Bibloo, Kara, Pietro Filipi a její fashion práce jsou také uveřejněny v magazínech jako Dolce Vita, OnaDnes, City Life, FrenchFries magazine. V portfoliu má i hudební klipy pro Olgu Lounovou, Elis Mraz, Marek Ztraceny, Smola a Hrusky, Dalyb. Petra je mladá, kreativní vizážistka se smyslem pro detail a srdcem na dlani. 

Katka - módní stylista, make-up artistka a hair stylistka - Praha
Katka - módní stylista, make-up artistka a hair stylistka - Praha

Katka

módní stylistka, hair stylistka a make-up artistka - Praha

Katka je profesionální stylistka, vizážistka, vlasová stylistka, která se oboru krásy věnuje již několik let. Absolvovala kurzy v Asociaci vizážistů a stylistů ČR, Make-up Institutu Prague a Surface Make-up. Pracovala v prestižním studiu ProBeauty, v projektu Probuď Labuť se věnovala svatebnímu líčení a účesům, spolupracuje také s filmovými produkcemi na tvorbě videoklipů a reklam. Svůj obor miluje především, protože obdivuje techniky optických klamu, krásu lidského těla, sílu pigmentu a kreativitu. Její přístup k jakémukoliv klientovi je vždy profesionální a zodpovědný, ale vždy se snaží dát do její práce část sebe. Já osobně s ní moc ráda spolupracuji, protože je to především člověk se zlatým srdcem.