Osobní styling

Cítíte se nespokojená? Stále hledáte svůj styl? Chcete změnit svůj život? Vracíte se po mateřské zpět do práce? Opustil Vás muž, nebo Vy jeho a chcete se opět cítit báječně? Připadáte si nevýrazná, nehezká, tlustá, méněcenná? Nebo jen cítíte, že potřebujete změnu? Co je první, co na Vás lidé uvidí a podle čeho Vás hodnotí? Ano, je to Váš styl a image. Pokud lahodíte jejich oku (a klidně můžete mít nějaké to „kilečko“ navíc), mají chuť se s Vámi seznámit. Svým stylem ukazujete, kdo jste, čeho jste dosáhli a co od života chcete.

A jak již řekl klasik: „Úspěch plodí úspěch a peníze dělají peníze.“

Proč tedy nebýt úspěšný? Lidské oko vnímá okolní věci dle jejich harmonie a disharmonie. Já Vám pomůžu této harmonie docílit. Stane se z Vás sebevědomá žena s vlastním nezaměnitelným osobním stylem,  bude z Vás vyzařovat životní síla, krása, ctižádost a úspěch. Osobní stylista už dávno není jen výsadou celebrit a horních deseti tisíc. Chcete kompletně změnit šatník, najít v šatníku poklady nebo udělat z nákupů zábavu?

Vytvořím Vám osobní styl šitý přesně na míru a respektující Váš způsob života. Naučíme Vás, jak v každé situaci vypadat skvěle - ať jste na obchodním jednání, zahradní párty, večírku nebo se chystáte na sportovní klání s přáteli. Na vzhledu totiž záleží! A díky mě již nikdy nemusíte „šlápnout vedle“.