Be the best version of you

S čím Vám může pomoci osobní módní stylista?

  • Cítíte se nespokojená? 
  • Stále hledáte svůj styl? 
  • Chcete změnit svůj život? 
  • Vracíte se po mateřské zpět do práce? 
  • Opustil Vás muž, nebo Vy jeho a chcete se opět cítit báječně? 
  • Připadáte si nevýrazná, nehezká, tlustá, méněcenná? 
  • Nebo jen cítíte, že potřebujete změnu? 

Co je první, co na Vás lidé uvidí a podle čeho Vás hodnotí? Ano, je to Váš styl a image. Pokud lahodíte jejich oku (a klidně můžete mít nějaké to "kilečko" navíc), mají chuť se s Vámi seznámit. 

Svým stylem ukazujete, kdo jste, čeho jste dosáhli a co od života chcete.

Úspěch plodí úspěch a peníze dělají peníze

Proč tedy nebýt úspěšný? Lidské oko vnímá okolní věci dle jejich harmonie a disharmonie. Osobní stylista Vám pomůže této harmonie docílit. 

Stane se z Vás sebevědomá žena s vlastním nezaměnitelným osobním stylem, bude z Vás vyzařovat životní síla, krása, ctižádost a úspěch. 

Osobní stylista už dávno není jen výsadou celebrit a horních deseti tisíc. Chcete kompletně změnit šatník, najít v šatníku poklady nebo udělat z nákupů zábavu?

Vytvoříme Vám osobní styl šitý přesně na míru a respektující Váš způsob života. 

Naučíme Vás, jak v každé situaci vypadat skvěle - ať jste na obchodním jednání, zahradní párty, večírku nebo se chystáte na sportovní klání s přáteli.

Na vzhledu totiž záleží! A díky mě již nikdy nemusíte "šlápnout vedle".

"Míšo, děkuji za proměnu. Pomohla jste mi v mnoha směrech, cítím se mnohem lépe, v práci mě kolegyně chválí a manžel je velmi spokojený. Konečně vím, že se nemusím maskovat jen do černé a že nákupy nejsou utrpení. Celý život jsem bojovala s váhou a až teď se konečně cítím žensky a smyslně." Helena Kotásková

Recenze klientek

Helena Kotásková

konzultace, organizace šatníku, nákupy

"Míšo, děkuji za proměnu. Pomohla jste mi v mnoha směrech, cítím se mnohem lépe, v práci mě kolegyně chválí a manžel je velmi spokojený. Konečně vím, že se nemusím maskovat jen do černé a že nákupy nejsou utrpení. Celý život jsem bojovala s váhou a až teď se konečně cítím žensky a smyslně."

Andrea Stávková

konzultace

"Konzultaci jsem dostala k Vánocům od maminky, ta má totiž úplně jiný vkus než já. Z počátku jsem byla skeptická, ale nakonec musím říct, že to byl snad nejlepší dárek. Vrátila jsem se zpět po mateřské do práce a bez Vás bych byla úplně bezradná, děkuji za typy a triky."

Romana Řiháková

nákupy

"Setkání s Vámi bylo velmi pozitivní, nerada nakupuji a bylo až neuvěřitelné, jak jsme se spolu rozjeli, konečně už mám co na sebe. Děkuji"

Služby můžete věnovat i formou dárkového poukazu. Stačí mi napsat zprávu, kde nezapomeňte uvést, na jakou částku, popřípadě jakou službu chcete poukaz vystavit a adresu, na kterou Vám poukaz v dárkovém balení zašleme. 

Poukaz Vám zašleme online do 24h od objednávky.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.