Módní styling pro muže

Milí klienti, vážíme si vaší přízně i v této těžké coronavirové době, proto bychom Vás rádi potěšili
30% slevou na naše online služby.

Rozšířili jsme Vaše oblíbené služby pánského osobního stylisty o možnost online varianty. Můžete si tak vychutnat poradenství osobního stylu v pohodlí Vašeho domova. Nemusíte nikam chodit a přece si užijete náš vysoký standart služeb za pomocí videohovoru a internetu, kde s Vámi naše stylistky prokonzultují Váš osobní styl, sestaví nový šatník, přesně podle Vašich potřeb a poradí, kde a co online nakoupit.

Pánové i Vy můžete vypadat perfektně, profesionálně a jako pravý gentleman za každé situace. Jsem pánská osobní stylistka a spolu s mým týmem Vám pomohu postavit základ Vašeho profesionálního šatníku, probereme oděv a obleky od formálního přes smart casual až po sportovní styly, nebo třeba oblečení na golf a volný čas.

Můžete využít služeb:

  • Konzultace s osobním stylistou 2-3h
  • Nákupy se stylistkou 3h
  • Organizace a plánování šatníku 3h


Služby osobní stylistky můžete věnovat i formou dárkového poukazu. Naše módní stylistky Vám jsou k dispozici v Praze, v Brně a jejich okolí.

Recenze klientů

Pavel Matoušek

Konzultace osobního stylu

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Jance Vít za profesionální a vstřícný přístup. Konzultace byla velmi přínosná. Paní Janka nejen problematice rozumí, ale umí své znalosti předat dál. Následně zaslané shrnutí bylo perfektní. Budu se těšit na další spolupráci.

Lubomír Černý

Nákupy se stylistkou

„Jsem rád, že jsem využil Vašich služeb a pomohla jste mi sestavit šatník, tak abych ho zvládl lehce kombinovat i já. Konečně už vím, jaká je moje velikost, tak aby mi oblečení sedělo. Nejvíce nadšená však byla moje žena, podle které jsem omládl.“

Objednejte si naše služby osobního stylisty

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.