Telefon 776-616-163

Žij svůj sen... buď osobní stylistka

Staň se osobní stylistkou

Miluji svou práci, pomáhám ženám získat sebevědomí, moje práce je mým koníčkem. Mám flexibilní pracovní dobu a skvělé ohodnocení. Žiju svůj sen. Míša Tutko

Milé dámy, i já jsem kdysi byla zaměstnaná v korporaci pracovala jsem 8 a více hodin denně za stejnou výplatu, bez ohledu na mé úspěchy a pády. Vlastně to byla fajn práce a nebylo si moc na co stěžovat. Ale já jsem chtěla víc. Chtěla jsem pomáhat ženám, chtěla jsem mít více volného času pro sebe, chtěla jsem mít práci, která mě bude naplňovat a bude mým koníčkem. Vystoupila jsem ze své komfortní zóny, dala v práci výpověď, udělala si kurz stylingu a doufala a věřila svým snům. A povedlo se :) Jsem osobní stylistka. Nebudu lhát cesta nebyla lehká, měla jsem spoustu karambolů, naučila jsem se všechny stylistické triky, ale nikdo si mě nevzal pod křídla a nenaučil mě, jak si najít klienty, jak se ocenit, jak podnikat. Teď po 10ti letech to vím a bylo to sakra tvrdé. Já vám tu cestu ulehčím a prozradím vám všechny své triky :)

Milé dámy, teď cítím, že je čas předat své zkušenosti dál a třeba i rozšířit svůj tým po celé ČR. 

Připravuji unikátní kurz stylingu, kde se o této profesy dozvíte všechno!


Témata přednášek budou:

1) Styling pro ženy

2) Styling pro muže

3) Celebrity styling se speciálním hostem

4) Fashion styling na focení se speciálním hostem

5) Barevná typologie

6) Psychologie klienta

7) Jak začít podnikat a jak si najít první klientelu

a další....


Pokud chcete být mezi prvními, které se dozví o tomto unikátním kurzu, nechte mi tu svůj e-mail. Kurz bude exklusivní pouze pro omezený počet stylistek a poběží 2x ročně.

Jsi připravená žít svůj sen?

Chceš se jako první dozvědět o kurzu stylingu?

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu hned, jak bude kurz aktuální