Spolupráce s profesionály

Jsem profesionální make-up artistka, hair stylistka a fashion stylistka, moje práce je mojí Vášní. S radostí Vám zajistím make-up, hair styling, oblečení pro Vaše focení, natáčení nebo módní přehlídku.

Moje specializace: Fashion styling, Foto make-up, TV & video make-up, SFX, stage make-up, men make-up, iconic make-up, extréme make-up, vlasový styling a runway make-up.

Make-up artisté se kterými jsem spolupracovala:  Lan Nguyen-Grealis, Cristian Buca, Olivia Ferrer, Iana Willkofer, Hristina Georgievska, Sasha W. Isar, Janka Letková, Zuzana Machalová, Filip Novák, Simona Bartálová a další

Spolupráce s fotografy: Joshua Leo, Dean Philips, Ijah Constable, Valentin Calinescu, Esther Ene, Antonello Marini, Lukáš Dvořák, Zdeněk Buchlák, Kamil Rodinger, Filip Matušinsky, Vojtěch Vlk, Bohuslav Hybrant a další.

Módní přehlídky: London Fashion Week F/W 2018, Exhalt Fashion London 2018, Archer Academy Fashion Show London 2017,  Feeric Fashion Week Romania F/W 2017, Sharka Bosakova Fashion Prague 2016, a další

Filmové produkce: Juraj Jakubisko - Perinbaba II 2017, London Film School - studentské filmy 2017, VŠE - studentské filmy 2017

Reklamní a modelingové agentury: MAC Fashion Photography London 2018, Image 1st London 2018, Fox Visual Art London 2018, Pocket Creatives London 2018, Blow ltd London 2018, Swich London 2018, ProBeauty Praha 2017, Publishers Praha 2017, Pure Models 2017, Alo Diamonds Praha 2017, Still Models Praha 2016 a další.


Make-up

Ráda zajistím pro Váš projekt vizáž ať už se jedná o jemný make-up na firemní portréty, nebo divoký make-up na video rockové hvězdy. Pokud je potřeba zajistit více vizážistek a vlasových stylistek ráda přijedu i s mým týmem Personal Styling.

Ke všem projektům přistupuji velmi zodpovědně i když jsou třeba jen jednodenní, předem si domluvíme jak celková vizáž bude vypadat a vymyslíme spolu perfektní look. V Londýně jsem získala zkušenosti s líčením mnoha etnických typů žen i mužů - černošky, mulatky, Indky, Arabky, Asiatky a další. Můžete si být tedy jistí, že dorazím na plac s potřebným vybavením, včas a s úsměvem.

Pošlete konkrétní informace o Vašem projektu a já Vám zašlu cenovou nabídku. Těším se na spolupráci :)


Styling

Připravujete pro svůj projekt focení, módní přehlídku nebo video? Ráda Vám zajistím pro Váš projekt styling oblečení. Jsem profesionální stylistka, Vaše oblečení perfektně sladím s doplňky, tak aby výsledek byl naprosto dokonalý.


  • ZAPŮJČENÍ OBLEČENÍ A DOPLŇKŮ
  • ZAPŮJČENÍ REKVIZIT
  • POMOHU VÁM ZKOMBINOVAT VAŠE OBLEČENÍ
  • SJEDNOTÍME SPOLU FINÁLNÍ PODOBU STYLINGU
  • NA MÓDNÍ PŘEHLÍDCE DOHLÉDNU NA FITING MODELEK

Každý projekt je velmi individuální, proto se klientem snažím nalézt to správné řešení a nabízím i kompletní zajištění stylingu, fitingu a dohled nad průběhem celé akce.

Pro více informací mě prosím kontaktujte na tel. 776616163, e-mailu michaelatutko@gmail.com, nebo pomocí kontaktního formuláře.


Portfólio

tady je malá ochutnávka mých předchozích projektů, nenajdete zde business portréty ani práci u filmu, pokud budete chtít vidět ukázky z těchto oblastí, tak mě prosím kontaktujte

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.