Služby osobní stylistky

Každá žena je krásná, je jedno kolik máte kilo a jaký typ postavy, vždy je možné vykouzlit perfektní kombinaci oblečení a doplňků, tak aby vynikly Vaše přednosti a byly schovány Vaše nedostatky. Každá žena je také jedinečná, proto je důležité najít, to co bude slušet právě Vám. Jsem osobní stylistka a mým posláním je Vám pomoci najít rovnováhu a vytvořit perfektní šatník jen pro Vás. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv službu - Osobní konzultaci - Organizaci šatníku - Nákupy se stylistou - věřím, že spolu najdeme cestu k Vašemu perfektnímu já.

Rozšířili jsme Vaše oblíbené služby osobního stylisty o možnost online varianty. Můžete si tak vychutnat poradenství osobního stylu v pohodlí Vašeho domova. Nemusíte nikam chodit a přece si užijete náš vysoký standart služeb za pomocí videohovoru a internetu, kde s Vámi naše stylistky prokonzultují Váš osobní styl, sestaví nový šatník, přesně podle Vašich potřeb a poradí, kde a co online nakoupit.

Online konzultace osobního stylu

Online sestavení šatníku na míru

Online nákupy se stylistou

Konzultace s osobní stylistkou

 • Zjistíme, jaké oblečení je pro vás to pravé.
 • Už se nebudete oblékat pořád stejně, naučím vás kombinovat - překvapivě a originálně. Hra s doplňky jako bonus.
 • Ukážu vám, jak oblečením upozornit na vaše přednosti. Už žádné zvýrazňování nedostatků.
 • Vymyslíme a vytvoříme šatník do práce - po mateřské i při změně kariéry.
 • Zboříme mýty o oblékání. Brání vám v módním rozletu.
 • Ukážu vám, jak využít módní trendy ve váš prospěch.

Doba trvání je cca 2-3 hodiny.


Organizace a plánování šatníku

Doba trvání cca 3 hodiny

Ráda za Vámi přijedu, cestovné je 8 Kč/Km a počítá se z Prahy z Vysočan nebo z Brna.


Nákupy se stylistkou

 • Najdeme ve vašem šatníku poklady. Ano, i vám. Už nikdy žádné "nemám co na sebe".
 • Už nebudete nosit pořád to samé - z vašich pokladů vytvoříme nové překvapivé kombinace a ukážeme si, jak je využít ve váš prospěch.
 • Nevhodné vytřídíme, poklady necháme a vše přehledně a prakticky uspořádáme - zkrátka uděláme pořádek ve vaší skříni.
 • Vytvoříme seznam, co je třeba k vašim pokladům dokoupit.
 • Vytvoříme Vám osobní příručku co na sebe
 • Vytříděné kousky můžete využít pro uspořádání výměnných bazárků s kamarádkami.
 • Uděláme z nakupování zábavu - budete koukat, jak vám to bude slušet.
 • Společně nakoupíme efektivně a bez ztráty času - nemusíte zbytečně trávit čas bloumáním po obchodech a pátrat po těch správných kouscích.
 • Vybereme maximálně kombinovatelné kousky - už nikdy žádný omyl v šatníku.
 • Ukážu vám, po čem sáhnout a co si ani nezkoušet.

Doba trvání cca 3 hodiny

Pretty Woman day - zažijte proměnu na vlastní kůži

Osobní styling pro muže najdete zde


Služby osobního stylisty můžete věnovat i formou dárkového poukazu. Stačí mi napsat zprávu, kde nezapomeňte uvést, na jakou částku, popřípadě jakou službu chcete poukaz vystavit a adresu, na kterou Vám poukaz v dárkovém balení zašleme. Vaše módní stylistka je Vám k dispozici v Praze, v Brně a jejich okolí.

Recenze klientek

Jsem ráda, že mohu zveřejnit recenze klientek, spoustu z nich najdete i na úvodní stránce. Ne Všechny klientky však chtějí zveřejnit i fotky, proto ty recenze bez fotek.

Olga Gruberová

Nákupy se stylistkou

„Luci, Vy jste mi neskutečně změnila můj "oblékací" život, fakt! :)) Ja teď vůbec nemusím stát u skříně s bezradným výrazem, když chci někam jít a naopak se vždy těším, co si obleču. Dokonce i v obchodě už trochu vím po čem sáhnout ;) Chválím Vás kudy chodím a MOC VÁM ZA TO CHCI PODĚKOVAT!

Helena Kotásková

konzultace osobního stylu, organizace šatníku, nákupy se stylistkou

„Míšo, děkuji za proměnu. Pomohla jste mi v mnoha směrech, cítím se mnohem lépe, v práci mě kolegyně chválí a manžel je velmi spokojený. Konečně vím, že se nemusím maskovat jen do černé a že nákupy nejsou utrpení. Celý život jsem bojovala s váhou a až teď se konečně cítím žensky a smyslně.“

Petra Gondek

organizace šatníku, nákupy se stylistkou

„Na službě nejvíc oceňuji porovnání jednotlivých kusů, které se mi v šatníku opakují a výběr toho správného kousku, který zastoupí zbylé a má nejen universální využití, ale i punc originality.
Zuzanka je velmi empatický člověk, má schopnost se vcítit a tím velmi podpořit jistotu v hledání té správné cesty k sobě. Mě tento přístup pomáhá otevřít dveře, do kterých jsem neměla odvahu vstoupit.
Vzhledem k tomu, že se Zuzankou kromě hodnocení jednotlivých kousků také konzultujeme širší využití, dostávám kompletní službu, za kterou jsem vděčná..“

Andrea Stávková

konzultace osobního stylu

„Konzultaci jsem dostala k Vánocům od maminky, ta má totiž úplně jiný vkus než já. Z počátku jsem byla skeptická, ale nakonec musím říct, že to byl snad nejlepší dárek. Vrátila jsem se zpět po mateřské do práce a bez Vás bych byla úplně bezradná, děkuji za typy a triky.“

Jana Veselá

konzultace stylu, nákupy se stylistkou

Co jsem na službě nejvíc ocenil/a?
Pohovor sám. Prostě probrání a hledání stylu. Rady a porady. Taky bylo fajn, že mi Zuzka vyšla vstříc a bylo možné spojit nákup a konzultaci. 

Doufám, že se neurazíte, ale fajn bylo, že jste byla naprosto normální. Žádná vyumělkovaná Barbie, která by mě vzala do nejdražšího butiku... Díky. 

Lidie Horníková

organizace šatníku, nákupy se stylistou

„Janka mi velmi citlivě vysvětlila, všechny chyby, co jsem do teď dělala. Díky ní jsem konečně našla skvělé obleční, které mi padne a cítím se mhohem lépe ve svém těle.“

Romana Řiháková

nákupy se stylistkou

„Setkání s Vámi bylo velmi pozitivní, nerada nakupuji a bylo až neuvěřitelné, jak jsme se spolu rozjeli, konečně už mám co na sebe. Děkuji“

Jana Hoferová

revize šatníku, nákupy se stylistkou

„Nejsem žádný fanda do módy. Když jsem dostala poukaz na revizi šatníku, měla jsem trochu špatné svědomí, že to je spíše služba pro veřejně vystupující osoby a já bych si neměla tak vyskakovat. Pravdou je, že nákupy a výběr oblečení je moje noční můra: nebaví mě to, nejde mi to, neumím se rozhodnout, na ramínku nikdy nepoznám, co mi bude slušet, kolikrát to nepoznám, ani když to mám na sobě, po 30 minutách v obchodě mám osypky, po koupi ještě měsíc váhám, zda mám věc vrátit.

Doufala jsem, že Personal Styling mi pomůže definovat můj styl, a naučí mě se v tom množství oblečení v obchodech nějak rychle zorientovat. A to se stalo.

S Jankou jsme nejdříve chvíli povídaly, abychom si vyjasnily pojmy a dojmy (před návštěvou jsem poslala vyplněný dotazník a Janka přišla již v souvislosti s ním připravená), trošku se poznaly a poté jsme se vrhly na revizi šatníku. Když Janka nějakou věc vyřadila, vždy řekla proč, případně se snažila ji nějak nakombinovat či navrhnout úpravu, aby oblečení na mě vypadalo dobře. Poté sestavila několik pěkných outfitů (u mě neměla opravdu moc z čeho), vše nafotila a fotky mi později poslala, což bylo užitečnější, než jsem myslela. Dala mi několik rad k nákupu a poslala mi také shrnutí doporučení, ukázkové vhodné outfity a seznam základních věcí, které bych měla pořídit.

Chtěla jsem ji vidět v akci a naučit se opravdu efektivně nakupovat, proto jsem se vzápětí rozhodla ještě pro společné nákupy. Dohodly jsme se na vhodném obchodně podle cenové hladiny, lokality a rušnosti (tedy spíše klidu). Janka mě rozhodně nenutila do nákupu čehokoliv, chtěla mi ukázat, jak a podle čeho oblečení vybírat a pak mě v outfitech vyfotit, abych si mohla fotky prohlédnout a v klidu se rozmyslet. No nakonec jsem koupila stejně téměř vše a ze svého šatníku začínám mít radost a dobrý pocit.

Oproti konzultaci prodejkyň přímo v obchodě, které jsem často využívala, vidím velký rozdíl v tom, že Janka nebyla placená dle výše mé útraty, věděla, co mi v šatníku chybí a také jaký je můj osobní záměr.

Moc Vám děkuji, Jani . Ještě se, doufám, uvidíme!


Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.